![reklam](https://doguhabertv.com/wp-content/uploads/2022/11/15746_20211201AW480099e5b1.jpg/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/728x90.jpg)
![Van Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ikinci galibiyetini aldı](https://doguhabertv.com/wp-content/uploads/2020/10/75233113_620x410.jpg)
![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/350x250.jpg)
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Ligi takımlarından Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, 2020-2021 sezonunun ikinci karşılaşmasında sahasında konuk ettiği Mardin Mezopotamya Kadın Voleybol Takımı’nı 3-0 yendi.
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Ligi takımlarından Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, 2020-2021 sezonunun ikinci karşılaşmasında sahasında konuk ettiği Mardin Mezopotamya Kadın Voleybol Takımı’nı 3-0 yendi.
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, TVF Kadınlar 2. Lig 8. Grup’ta mücadele eden Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, sahasında Mezopotamya Kadın Voleybol Takımı’nı ağırladı.
Ev sahibi ekip, setlerde rakibini 3-0 yenerek gruptaki puanını 6’ya yükseltti.